SERUM ZE ŚLUZU ŚLIMAKA

Siero Bava di Lumaca

Pojemność: 30 ml

140021

Ten produkt nie występuje już w magazynie

279,00 zł brutto

Opis

100% organiczne certyfikowane serum o właściwościach ochronnych i nawilżających. Ma efekt filmogenny, skutecznie zwalcza zmarszczki.

Aktywne komponenty:
alantoina - substancja, która stymuluje regenerację tkanek i cykl naskórka, który promuje rozprzestrzenianie się keratyny (zastępując martwe komórki naskórka nowymi);
elastyna - białko, które zapewnia elastyczność skóry;
Kolagen - główny składnik skóry, zapewniający nawilżenie i zmiękczenie skóry. Promuje zwiększoną elastyczność, utrzymuje koloryt skóry i czyni ją miękką;
kwas gialouranovaya - umożliwia odrywana od górnej warstwy naskórka, stymulując tworzenie się kolagenu w samej skóry, nadaje skórze skutek promieniowania;
witaminy, podstawowe aminokwasy i inne białka - pobudzają krążenie obwodowe, nasycają skórę tlenem, zapewniają pożywienie i nawilżenie skóry. Posiadając właściwości przeciwutleniające, witaminy przyczyniają się do gojenia się zmian skórnych.
Zastosowanie ekstraktu z ślimaka w kosmetologii
Odżywianie: Około 80% skóry składa się z elastyny ​​i włókien kolagenowych, które wymagają regularnego uzupełniania za pomocą produktów kosmetycznych. Wyciąg z ślimaka pozwala przywrócić tkankę i elastyczność, zmniejszając widoczność zmarszczek.
Regeneracja: allatoina, która stymuluje reprodukcję elastyny ​​i włókien kolagenowych, przyspiesza procesy naprawy tkanek i zmiękczania zmarszczek.
Złuszczanie: kwas glikolowy wykonuje łagodny peeling górnej warstwy skóry, pomaga zmniejszyć przebarwienia.
Oczyszczanie: ekstrakt ze ślimaków zawiera peptydy i kwas hialuronowy, które oczyszczają skórę. Kosmetyk oparty na ekstrakcie ślimaka jest przydatny w walce z trądzikiem.
Nawilżanie: białka obecne w ekstrakcie ślimaka nasycają skórę tlenem, dzięki czemu jest zdrowszy.
Przeciwutleniacze: witaminy C i E wiążą wolne rodniki, przyczyniając się do zmniejszenia stanu zapalnego. Ze względu na dużą liczbę elementów ślimaka ekstrakt jest szeroko stosowany do wytwarzania kosmetycznego przeciwdziałania starzeniu się skóry twarzy i zmarszczek, starczych plam, trądzik śladów, odwodnienie i zaczerwienienie skóry.
Ekstrakt z ślimaka jest zalecany do pielęgnacji skóry ze skłonnością do trądziku; przyspiesza gojenie się stanów zapalnych, redukuje powstawanie śladów post-trądzik, poprawia wygląd blizn, zmaga się z zwiotczenie skóry i zmarszczki.

Produkty z kategorii