Bezglutenowy żel energetyczny przed wysiłkiem

Suplement diety bezglutenowy stosowany przed wysiłkiem fizycznym. Żel w kopercie - bez kofeiny, bogaty w mleczko pszczele oraz żeń-szeń syberyjski.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

100,00 zł brutto

Opis

Składniki: woda, cukier trzcinowy. Zagęszczacz: modyfikowana skrobia kukurydziana, skoncentrowany sok z jagód. Mleczko pszczele. Środki konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu. Eleutherococcus (Eleutherococcus senticosus) zarodnik korzeniowy-wodno-alkoholowy, Echinacea (Echinacea angustifolia), cała roślina, sol. wodo-alkoholowy, Giseng (Panax ginseng) zarodnik korzeniowy. woda-alkohol.

SPOSÓB UŻYCIA: Otworzyć torebkę na poziomie wcześniejszego cięcia i skonsumować przed zawodami lub intensywnym wysiłkiem fizycznym.

Opakowanie zawiera: 10 sztuk po 20 ml żelu

OSTRZEŻENIA: Suplementy diety nie są substytutem zróżnicowanej, zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od światła słonecznego i bezpośredniego ciepła. Nie wyrzucaj pojemnika do środowiska. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej trzech lat. Nie należy przyjmować podczas ciąży lub karmienia piersią. Nie wyrzucaj pojemnika do środowiska.

Produkty z kategorii